دسته‌بندی نشده

جایگاه ذیحسابان در پازل توسعه ایلام یک جایگاه ارزشمند و تاثیرگذار است

وی اظهار داشت: جایگاه ذیحسابان از مصادیق پست‌های حساس است لذا باید شأن و منزلت این جایگاه حفظ شود.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه باید همه با هم از فرصت‌های پیش رو در جهت توسعه استان نهایت استفاده کنیم، اظهار کرد: یکی از اولویت‌های پیش رو استفاده از خرد جمعی و کنشگران سیاسی، اجتماعی و فعالان اقتصادی و البته مدیران دلسوز در جهت توسعه استان است که بخشی از آن با نقش آفرینی ذیحسابان معنا پیدا می‌کند.

وی با اشاره به نقش ذیحسابان در توزیع منابع مالی دولتی گفت: نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات مالی در نظام اداری و کمک به تحقق درآمدهای عمومی استان از وظایف مهم ذیحسابان است.

نماینده عالی دولت در استان، جذب اعتبارات و منابع مالی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی را در پیشبرد اهداف سازمان بسیار مهم توصیف و اضافه کرد: ذیحسابان در تطبیق هزینه‌ها با قوانین باید ضمن نظارت مالی دقیق، با نگاه توسعه‌ای و کمک به مدیران در راستای پیشبرد اهداف و طرح‌ها عمل کنند.

بهرام نیا با بیان اینکه ذیحساب می‌تواند عامل محرک و مکمل مدیر در دستگاه اجرایی باشد گفت: ذیحساب چشم بینای قانون است که تلاش می‌کند از بیت المال صیانت کند و حافظ حقوق مردم است.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت‌های استان و استفاده از این ظرفیت‌ها گفت: توسعه همه جانبه استان در سایه همدلی و همراهی امکان پذیر است. / مهر


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا