دسته‌بندی نشده

برگزاری کنفرانس GRI در آسیا

کنفرانس GRI با شعار “آینده از آن ماست: مسیر توسعه پایدار در آسیا” به زودی و به صورت وبینار از ۹ نوامبر ۲۰۲۲ آغاز می گردد.

کنفرانس GRI در آسیا

به گزارش رسانه مسئولیت اجتماعی، بنابر گزارش مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در سال ۲۰۱۹، پیش بینی می شود تا سال ۲۰۳۰ قاره آسیا ۶۰ درصد از رشد جهانی را به خود اختصاص دهد.

از سویی دیگر در گزارش سال ۲۰۱۹ اتحادیه جهانی سرمایه گذاری پایدار (GSIA) نیز تاکید شده است در صورت رشد عمده آسیا، ارزش جهانی سرمایه گذاری های پایدار بیش از یک سوم در دو سال، معادل ۳۰.۷ تریلیون دلار افزایش می یابد.

همچنین پیش‌بینی می‌شود که تولید ناخالص داخلی آسیا (GDP) از تولید ناخالص داخلی سایر نقاط جهان توسط بازارهای در حال توسعه ای مانند چین، هند و کشورهای سراسر آسیای جنوب شرقی پیشی بگیرد. با این حال درمسیر این رشد نباید از اقدامات توسعه پایدار در گذشته غافل شد.

قاره آسیا با داشتن ماهیتی دوگانه در زمینه تاثیرگذاری بر روند توسعه پایدار منطقه ای نقش مهمی را در توسعه پایدار جهانی نیز بازی می کند. در این خصوص با بهره گیری از تجربیات گذشته و  نظارت بر عملکرد فعلی از طریق تنظیم گزارشات پایداری می توان تأثیرات مثبت و منفی آن را تعیین و اندازه گیری کرد.

GRI  توانسته است در هفت کشور آمریکای شمالی، اسپانیا، آفریقا، برزیل، چین و آسیای جنوبی و  اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا با تشویق و راهنمایی کسب و کارها به به توانمندسازی از طریق تصمیمات پایدار و گزارشات توسعه پایداری در زمینه های اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی نقشی منحصربفرد ایفا کند.

به همین منظور کنفرانس GRI آسیا با هدف کمک به توسعه پایدار از طریق انتشار گزارشات پایداری و آموزش شیوه های پایدار در تجارت به ترتیب در تاریخ های ۹، ۱۶، ۲۳ و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ و به صورت وبینار برگزار می گردد.

هزینه ثبت نام اولیه با تخفیف برای هر جلسه کنفرانس مجازی ۱۵۰ یورو تا ۱۹ اکتبر و ۱۸۰ یورو از ۲۰ اکتبر به بعد می باشد.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا