دسته‌بندی نشده

احصاء و شاخص گذاری در مباحث حوزه محیط زیست ضروری است

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران اخلاق محوری و کار محوری را اصل مهمی خواند و گفت: بی شک توفیق و موفقیت انسان‌ها در اخلاق محوری و کار محوری است. بنابراین انتظار داریم با رویکرد کار محوری کارها را به جلو ببرید و اخلاق مداری سرلوحه تمامی امور قرار یگیرد.

احصاء و شاخص گذاری در مباحث حوزه محیط زیست ضروری است

به گزارش رسانه مسئولیت اجتماعی ، مراسم تکریم و معارفه مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با حضور حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، معاونین و مدیران این اداره کل برگزار شد و طی آن حلیا سادات حسینی شکرابی به عنوان سرپرست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران معارفه و از زحمات و تلاش‌های شینا انصاری مدیرکل پیشین این اداره کل تقدیر شد.

حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج از زحمات و تلاش‌های مدیرکل پیشین این اداره کل قدردانی کرد و گفت: حلیا سادات حسینی شکرابی از مدیران موفق در حوزه محیط زیست در شهرداری تهران محسوب می‌شوند و ما انتظار داریم که با انگیزه، خلاقیت و پویایی، ضمن آسیب شناسی موارد و موضوعات مرتبط با این حوزه در مسیر رشد و تعالی این اداره کل گام بردارند.

نظری در ادامه با تاکید بر این که تمامی مباحث مرتبط با حوزه محیط زیست احصاء و شاخص گذاری شوند، افزود: شاخص گذاری ها در بازه زمانی معین سبب می‌شود که ما به نتایج مطلوب‌تری در بسیاری از موضوعات دست یابیم.

معاون شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود اخلاق محوری و کار محوری را اصل مهمی خواند و گفت: بی شک توفیق و موفقیت انسان‌ها در اخلاق محوری و کار محوری است. بنابراین انتظار داریم با رویکرد کار محوری کارها را به جلو ببرید و اخلاق مداری سرلوحه تمامی امور قرار گیرد.

حلیا سادات حسینی شکرابی، سرپرست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد شهردار تهران و معاون خدمات شهری گفت: در راستای تدابیر شهردار تهران و رهنمودهای معاون خدمات شهری رو به جلو حرکت خواهیم کرد انشاالله بتوانیم در این مجموعه منشأ اثر باشیم.

در این مراسم حسین نظری معاون خدمات شهری شهرداری تهران طی حکمی شینا انصاری مدیرکل پیشین این اداره کل را به سمت مشاور در این معاونت منصوب و با اهدای لوحی از زحمات ایشان تقدیر به عمل آورد./مهر


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا